РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ У ЈАНУАРСКОМ  РОКУ  ОД 10.01.2018. ДО 26.01.2018.

 

 


 

Пријава испита се врши:

 -          преко интернета на адреси vanredni@brodarska.edu.rs

-          телефонски на бројеве (011)2645342 и 0668012905

-          у канцеларији за ванредне ученике радним данима  

 

 

RASPORED  POLAGANJA  ISPITA  U

JANUARSKOM ROKU  OD 10.01.2018.  do 26.01.2018.

I

Opšteobrazovni predmeti

Datum i vreme polaganja

Komisija

1

 Ruski jezik       I,II,III i IV razred

pismeni sreda 10.01.2018. u 14:00

 

 Nemački jezik  I,II,III i IV razred

 

 

Francuski jezik I,II,III i IV razred

usmeni ponedeljak 15.01.2018. u 14:00

 

 

 

 

2

 

 

 

     Ustav i prava građana

         utorak 23.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

3

Srpski  jezik i književnost

pismeni sreda 10.01.2018. u 10:00

 

 

 

 

I,II,III,IV razred

usmeni ponedeljak 22.01.2018. u 09:45

 

4

Matematika 

pismeni petak 12.01.2018. u 18:30

 

 

 

 

I,II,III,IV razred

usmeni ponedeljak 15.01.2018. u 10:50

 

5

 

 

 

Muzička umetnost

sreda 17.01.2018. u 12:30

 

 

 

 

6

 

 

 

Likovna kultura

sreda 17.01.2018. u 12:30

 

 

 

 

7

Istorija    I i II razred

Verska nastava   I i IIrazred

Građansko vaspitanje I i II razred

 

 

četvrtak 11.01.2018. u 12:30

 

 

 

8

Građansko vaspitanje  III razred

 

 

Sociologija

ponedeljak 15.01.2018. u 12:30

 

Verska nastava  III razred

 

 

9

 Građansko vapitanje  IV razred

 

 

Filosofija

ponedeljak 22.01.2018. u 12:30

 

  Verska nastava    IV razred

 

 

 

 

pismeni  četvrtak 11.01.2018. u 16:30

 

10

  Engleski jezik    I,II,III i IV razred

 

 

 

 

usmeni utorak  16.01.2018. u 17:40

 

 

 

 

 

11

Računarstvo i informatika

sreda 10.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

 

12

 

 

 

Fizičko vaspitanje

petak 12.01.2018. u 15:00

 

 

 

 

13

 

 

 

Geografija

 četvrtak 11.01.2018. u 16:35

 

 

 

 

 

Biologija

Ekologija i zaštita životne

sredine

 

 

14

 četvrtak 11.01.2018. u 16:35

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Hemija

ponedeljak 15.01.2018. u 15:00

 

 

 

 

 

16

 

 

 

      Fizika        I,II i III razred

ponedeljak 15.01.2018. u 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED  POLAGANJA  ISPITA  U

JANUARSKOM ROKU  OD 10.01.2018.  do 26.01.2018.

III

Nautika

Datum i vreme polaganja

Komisija

1

Tehničko crtanje sa nacrtnom

sreda  10.01.2018. u 13:20

 

  geometrijom

 

 

 

2

Pomorska navigacija I razred

četvrtak  11.01.2018. u 09:45

 

Praktična nastava I razred (more)

 

 

 

3

Praktična nastava  I razred (reka)

sreda  10.01.2018. u 14:55

 

4

 

petak 12.01.2018. u 15:40

 

Mehanika II razred

 

 

 

5

 

petak  19.01.2018. u 16:35

 

Osnove elektrotehnike

 

II razred

 

6

 

 

 četvrtak 11.01.2018. u 16:35

 

 

Meteorologija sa hidrologijom

 

Saobraćajna geografija

 

 

 

7

Rečna navigacija II razred

ponedeljak 15.01.2018. u 14:00

 

Praktična nastava II razred (reka)

 

 

 

 

 

 

 

8

Brodska medicina sa HTZ

petak 12.01.2018. u 15:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Praktična nastava II razred (more)

ponedeljak  15.01.2018. u 12:30

 

 

Pomorska navigacija II razred

 

 

 

Teorija broda I razred

četvrtak 11.01.2018. u 14:00

 

10

Osnovi teorije broda I razred

 

 

 

 

 

Teorija broda  II razred

 

 

11

Osnovi teorije broda II razred

sreda 17.01.2017. u 11:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Medicina za pomorce (pomorci)

petak 12.01.2018. u 15:00

 

 

 

 

 

13

 

 

 

Pomorsko pravo III razred

četvrtak 11.01.2018. u 09:40

 

 

 

 

14

Komercijalno poslovanje sa brodskom administracijom                           Brodska administracija  

četvrtak 18.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

 

utorak 16.01.2018. u 14:00

 

15

Mehanika III razred

 

 

 

 

 

Brodske mašine i uređaji

 

 

16

 

četvrtak 18.01.2018. u 12:30

 

 

Poznavanje brodskih mašina i uređaja

 

 

 

Rečna navigacija III razred

ponedeljak 22.01.2018. u 11:40

 

17

 

 

 

Praktična nastava III razred (reka)

 

 

 

 

 

18

Teorija broda III razred

     petak 19.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Plovidbeni propisi sa signalizacijom i PIS

utorak 23.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

 

20

Pomorska navigacija III razred

ponedeljak 22.01.2018. u 15:40

 

 

 

Praktična nastava III razred (more)

 

 

 Meteorologija

petak 19.01.2018. u 16:40

 

21

Okeanografija

 

 

 

 

22

 

ponedeljak 22.01.2018. u 14:00

 

Brodska elektronika III razred

 

 

 

 

Plovidbeno pravo

 

 

23

Pomorsko pravo IV razred

utorak 23.01.2018. u 11:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

Stabilitet i krcanje tereta III razred

utorak 23.01.2018. u 14:00

 

 

 

 

 

 

Stabilitet i krcanje broda

 

 

25

 

    četvrtak 25.01.2018. u 14:00

 

 

Stabilitet i krcanje tereta IV razred

 

 

26

Eksploatacija brodova i luka

   sreda 24.01.2018. u 14:50

 

 

Rečna navigacija IV razred

 

 

27

 

ćetvrtak 25.01.2018. u 11:40

 

 

Praktična nastava IV razred (reka)

 

 

28

Sigurnost plovidbe (more)

četvrtak 25.01.2018. u 09:40

 

 

 

 

 

29

Pomorska navigacija IV razred

petak 26.01.2018. u 13:30

 

 

Praktična nastava IV razred (more)

 

 

 

Manevrisanje brodom i PISM

 

 

30

Signalizacija i pomorske komunikacije

    sreda 24.01.2018. u 13:30

 

 

 

 

 

 

Brodska elektronika IV razred

 

 

31

Elektronika i telekomunikacioni uređaji

petak 26.01.2018. u 10:40

 

 

 

 

 

 

 

 

RASPORED  POLAGANJA  ISPITA  U

JANUARSKOM ROKU  OD 10.01.2018.  do 26.01.2018.

II

Mašinstvo I brodogradnja

Datum I vreme polaganja

Komisija

1

 

sreda  10.01.2018. u 13:20

 

Tehničko crtanje

 

 

 

 

Mašinski materijali

 

 

2

Praktična nastava I razred

četvrtak 11.01.2018. u 14:00

 

 

Brodograđevinski predmeti I razred

 

 

3

 

petak  19.01.2018. u 16:35

 

Brodska elektrotehnika II razred

 

 

 

4

Mašinski elementi II razred Mehanika I razred

petak 12.01.2018. u 15:40

 

 

 

5

 

 

petak 12.01.2018. u 15:00

 

 

Medicina za pomorce

 

 

 

6

Praktična nastava II razred 

ponedeljak 15.01.2018. u 17:40

 

 

 

Brodograđevinski predmeti II razred

 

7

Poznavanje broda

četvrtak 11.01.2018. u 14:00

 

 

 

8

Mašinski elementi III razred

utorak 16.01.2018. u 14:00

 

 

 

Mehanika III razred

 

9

 

ponedeljak 22.01.2018. u 14:00

 

Brodska elektrotehnika III razred

 

 

 

 

Sigurnost plovidbe  (mašinci)

četvrtak 25.01.2018. u 09:40

 

10

 

 

 

 

Praktična nastava III razred,

Brodski motori III razred

sreda 17.01.2018. u 12:00

 

11

 

 

 

 

 

 

 

12

Termodinamika

petak 19.01.2018. u 10:50

 

13

Brodske pomoćne mašine I uređaji III razred Brodograđevinski predmeti za III razred

četvrtak 18.01.2018. u 12:30

 

 

 

14

Praktična nastava IV razred

Brodski motori IV razred, Brodograđevinski predmeti IV razred

utorak 23.01.2018. u 14:00 

 

15

Brodske pomoćne mašine I uređaji IV razred, Brodska parna postrojenja

sreda 24.01.2018. u 14:50

 

 

 

 

utorak 23.01.2018. u 11:40

 

 

16

Pomorsko pravo IV razred

 

 

 

 

17

 

Brodska automatizacija

petak 26.01.2018. u 10:40

 

 

 

 

 

 

RASPORED  POLAGANJA  ISPITA  U

JANUARSKOM ROKU  OD 10.01.2018.  do 26.01.2018.

 

Hidrograđevinski smer

Datum i vreme polaganja

Komisija

1

Građevinski materijali

U dogovoru sa predmetnim  nastavnicama

 

Građevinske konstrukcije

 

Tehničko crtanje

 

 

2

Geodezija

Hidrologija sa hidrometrijom

Praktična nastava II razred

 

 

3

Građevinska hidraulika

Statika i otpornost materijala

Primena računara u građevinarstvu

 

 

 

4

Beton

U dogovoru sa predmetnim  nastavnicama

 

Snadbevanje vodom I kanalisanje naselja

 

 

 

Mehanika tla I fundiranje

 

5

Regulacija reka

 

Praksa na hidrotehničkim objektima

 

Organizacija građenja

 

 

6

Praktična nastava IV

 

7

Korišćenje vodnih snaga

 

 

 

8

Unutrašnji plovni putevi i pristaništa

 

 

 

9

Hidrotehničke melioracije

 

 

 

 

 

 

 

 

Директорка школе

Татјана Ђокић